nedeľa 17. mája 2015

The Children of Flowers / Deti Kvetov 2015

... tak sa volá moja nová limitovaná edícia šitých bábok :)

S prichádzajúcou jarou a zmenami v mojom živote mi prišli do života noví krásni ľudia, krajšie cesty, farebnejšie ulice, ďalšie možnosti, ... Akoby švihnutím čarovného prútika, zamilovala som si žiarivé farby, ktoré som dovtedy na seba nedala, lebo som si myslela, že sa mi nehodia. So zmenou farby mojich, odjakživa svetlých blond vlasov na žiarivú medenú, som získala lásku k červenej, oranžovej, tyrkysovej, ružovej, modrej, zelenej, ...  a najradšej by som v nich chodila odetá deň i noc.
Vnútorná harmónia a farby mi otvorili dvere do sveta voľnosti, nekonečných túžob, bláznivých predstáv, veľkých cieľov, nových kontaktov, uvoľnenia a čarovných inšpirácií, mámivých vôní :)

Deti kvetov alebo aj Voľná (slobodná) Láska, to sú moje bábky, ktoré Vám chcem predstaviť v tejto edícii.

Je to, ako keď zamilovaný pianista cez svoje citlivé brušká prstov ukladá láskavý cit na čierno biele klávesy a tie, hoci sa zdajú byť len dvojfarebné a tak málo výrazné, majú obrovskú silu. Rozozvučia aj to najtichšie srdce v najbližšej blízkosti a tiež v najvzdialenejšej diaľke. Navzájom vedia, že ich Voľná a Slobodná Láska je kúzlo Vesmíru, bez ktorého by nikdy nerozkvitli do neodolateľných farebných odtieňov. Vážia si každý lupeň. Aj ten, šibalským vetrom odviaty. Lebo vedia, že si nájde svoje miesto a prinesie ich vôňu veľkej lásky tam, kde ju práve potrebujú.

Ich poslaním je posilniť Lásku ... Voľnú, slobodnú, kreatívnu, inšpirujúcu, neodolateľne vášnivú, omamne voňavú a nekonečnú :)

Vaša Sue

každá bábka je autorsky chránený originál

Odvážna AYA je činorodá, všestranná žena s večne mladou dušou. Má obdivuhodne vyvinutú intuíciu. Preto veľmi rada a s obľubou sprevádza duše, ktoré potrebujú posilniť sebavedomie a viac veriť vo svoje magické schopnosti. AYA vie aj cynickosť obrátiť na zázrak a ukázať Vám, aké je jednoduché presadiť sa aj tam, kde je to zdanlivo nemožné. Odhalí mliečny závoj pochybností a ukáže mnohé cesty vystlané mäkkým a sviežo oroseným machom. Tak, aby sa Vám ľahúčko a s úsmevom kráčalo za svojimi snami a veľkolepými túžbami :)

Odvážna AYA je činorodá, všestranná žena s večne mladou dušou. Má obdivuhodne vyvinutú intuíciu. Preto veľmi rada a s obľubou sprevádza duše, ktoré potrebujú posilniť sebavedomie a viac veriť vo svoje magické schopnosti. AYA vie aj cynickosť obrátiť na zázrak a ukázať Vám, aké je jednoduché presadiť sa aj tam, kde je to zdanlivo nemožné. Odhalí mliečny závoj pochybností a ukáže mnohé cesty vystlané mäkkým a sviežo oroseným machom. Tak, aby sa Vám ľahúčko a s úsmevom kráčalo za svojimi snami a veľkolepými túžbami :)

Pôvabná HÉBA mladne vekom a sprevádza Vás po lúkach večnej mladosti. Keď túžite po láske, práve Héba je tá, ktorá Vám zaručí, že ju nájdete na netradičných miestach. Pomôže Vám prijať silu Vašej osobnosti, aby mohla bez prekážok rásť a kvitnúť do vnútra i do vonka. Je to víla, ktorá svojimi zreničkami zapaľuje jasnú žiaru na tmavom nebi. Bosorka zbožňovaná, bytosť v svetelnom závoji. S ňou objavíte nový kvet, nájdete mystickú živinu - sen čistej nehy - rastúci v pôde vlažnej ako morské brehy. 
šité bábky
Prenádherná bytosť menom VIVIENNE má dušu hravú ako keď prsty zamilovaného pianistu ladne a s nekonečným citom skáču po čiernobielych klávesách a ony mu za to pohladia dušu krásnou sonátou. Vivienne je čistá a nevinná ako prameň zvedavo sa vlniaci z hĺbok a s odvahou rastúci do šíreho sveta. Ovlaží Vás svojou čerstvou energiou a dodá silu do ďalších dní. Je to živel, ktorý Vás stále udrží v pohybe a vo chvíľach smútku vyčarí úsmev na tvári. Táto duša je ŽIVOT vo všetkých krásach, aké si len viete predstaviť, rozdáva objatia a úsmev všade, kam vkročia jej cupitavé a neposedné nôžky :)

Múza GOYA je ako sen vdýchnutý do šírej morskej hladiny. Unášaná v pokojnom bezvetrí vábi svojou láskavosťou a pohostinnosťou. Jej zvodná krása je neodolateľná a nejedna vratká paluba skončí v jej nenávratných hlbinách. Goya je duša, ktorá prekypuje čerstvým závanom pokroku. Dokáže svojou vynaliezavosťou objaviť a presadiť to, čo sa iným nikdy nepodarí. Aj keď občas nad jej hladinou zahrmí, udrie silný blesk a búrka ukáže jej silu a stáva sa kráľovnou spoločnosti, vždy v konečnom dôsledku vytvorí pokojné útočisko.

Temperament tejto dámy menom GLORYANN je priam hmatateľný všade, kde sa o nej už len začne rozprávať. Nehovoriac o tom, keď sa zjaví vo dverách. Vždy láskavá bojovníčka vyjadruje svoju lásku najmä činmi, lebo slová sú zbytočné. Cítite ju priamo v srdci. GloryAnn je predurčená individualistka a preto sa vie veľmi dobre a úspešne postarať sama o seba a tiež sa skvele zabaviť. Pokiaľ túžite byť jej súčasťou, potrebujete si uvedomiť, že sa tak stane len vtedy, keď si získate jej maximálnu dôveru. Potom Vám bude k dispozícii dňom i nocou.

LARYSIA si Vás získa svojou múdrosťou, rozvahou, eleganciou v každom pohybe. Prechádza priestorom ľahkosťou pierka, rozdáva láskavé pohladenia a jemný chápavý úsmev. Nikdy nikoho nesúdi ani nekritizuje. To preto, lebo prebúdza Vaše srdce a uvádza ego s osobnosťou do súladu s Vašou dušou. Larysia vo Vás prebudí vnútorné dieťa, ktoré uviazlo v začarovanom kruhu a tak objavíte nekonečnú lásku k sebe a ostatným.

šité bábky
Táto žienka sa volá LOLA. Jej energia je prežiarená francúzskou eleganciou a zároveň nezávislosťou nekonečných slnečnicových polí. Denne i nocou Vás dokáže zviesť tak, že zabúdate na všetky starosti a túžite sa s ňou túlať do diaľav, kde zurčia číre potoky, tráva sa zelená sýtosťou života a opojnou šťavou Lásky. Lola je nespútaná osobnosť, raz ste s ňou na severe a raz zasa na juhu. Vo svojej podstate je veľmi rozhľadená a sprevádza Vás bytím tak, že máte pocit, akoby ste plávali v gondole a obdivovali pri tom tajné zákutia nepoznaných uličiek :)

šité bábky
Šibalka LEYLA sa často tvári, že je otrávená z vecí, čo sa dejú naokolo. No má toľko neutíchajúcej energie, že ona by proste nevedela žiť v pokoji na jednom mieste. Všetko, čo ju akože otravuje, jej vlastne robí radosť. Pretože má silu meniť veci nudné na príboj životodarných vĺn, ktoré Vás ale môžu stiahnuť so sebou do ďalekého a hlbokého nenávratna, pokiaľ zaspíte na vavrínoch. Leyla je láskavá perfekcionistka, máte u nej istotu, že všetko dokonale dotiahne do konca. Do akého, to záleží sčasti aj na Vás :)

aj takto sa rodia anjeli :)


1 komentár:

  1. Su neuveritelne nadherne:) tie pohlady a rec postavicky samotnej je upokojujuca a dodava energiu. Zelam si aj ja jednu. Podporila by ma kazde rano ked vstanem:) inspirovala v mojom zivote a tvorbe :) Dakujem ze v tomto svete su originalni tvorcovia veci co potesia :) <3 nech sa dari aj nadalej ...janeyart.blogspot.com

    OdpovedaťOdstrániť