sobota 24. januára 2015

TheWay - limitovaná edícia

Tieto bábky prišli ku mne v čase sebapoznávania a hlbokého sebauvedomovania. V čase, keď telo dáva jasne najavo signály, že treba spomaliť a prehodnotiť aktivity, kontakty, životné priority. Prišli v čase, keď som sa rozhodla urobiť v mojom živote celkom zásadnú zmenu a urobiť čiaru za niečím, čo ma už prestalo posúvať. Stagnácia sa prejavila aj po zdravotnej stránke a ja som si jasne uvedomila, že prioritou som JA SAMA. 
Ja sama preto, aby som ešte dlho mohla tráviť svoj nadelený čas s ľuďmi, ktorí sú významnou súčasťou môjho života, spokojne a pokojne, v radosti, šantení a s láskou. Zistila som, že na to, aby som dosiahla ešte väčšiu vnútornú harmóniu, potrebujem sa vnútorne spojiť so svojou ženskou aj mužskou časťou. Posilňovať časti, ktoré sú časom oslabené alebo zatlačené do úzadia a navzájom všetky harmonizovať a dovoľovať im, aby sa mohli neobmedzene prejavovať vo svojej plnej kráse. Pretože ich energia je ozdravujúca a prinášajúca životnú silu.

Túto edíciu som symbolicky nazvala CESTA. Je naozaj dlhá, paradoxne asi tá najdlhšia, ktorá vedie priamo k podstate bytia každého človeka. Vedie priamo do duše a býva často kľukatá, kamenistá, niekedy aj so strmými zrázmi, inokedy naopak s prudkým stúpaním. Na pokojnej poľnej cestičke si treba oddýchnuť a dopriať občerstvenie, aby sme s úsmevom a skvelým pocitom, že rastieme, zvládli aj ďalšie úseky.

Bábky majú dlhé nohy, ktoré som im obula do teplých mäkkých ponožiek, aby cítili stále pohodlie a príjemné teplo. Každá bábka charakterizuje element, ktorý pomáha duši rásť a krásnieť do hravej vznešenosti :)  

Momentálne mám vyrobené len dve bábky z tejto edície, preto budem postupne pridávať ďalšie a ďalšie.

Každá bábka je originál a iba 1 neopakovateľný kus. Pretože aj každý človek je neopakovateľný a jedinečný. Preto keď Vás niektorá bábka osloví, prehovorí do duše, verte, že Vaša spoločná cesta bude plná harmónie a dovedie Vás tam, kam potrebujete.
Bábku je možné si zakúpiť, avšak treba sa informovať o jej dostupnosti. V prípade špeciálneho záujmu viem bábku po dohode farebne zladiť približne podľa vašich požiadaviek.

S láskou Sue :)
šité bábky
GLORIA vnáša do vzťahov všestranné víťazstvo. Púta na seba a žiada si celučičkú Vašu pozornosť. Je múdra a vnímavá, dokáže načúvať aj tam, kde to zdanlivo nie je možné. Odhalí všetko, čo môže vyzerať ako dávno zabudnuté alebo ešte neobjavené. Dáva Vám schopnosť robiť také rozhodnutia a dohody, ktoré prinášajú prospech všetkým, ktorí sú v jej blízkosti. Keď pociťujete neprávo, súperenie, nedostatok uznania alebo Vás prenasleduje smútok z prehry, Gloria je tá pravá spoločníčka, ktorá v pravej chvíli prebúdza vlny odhodlania a dostatku energie.
cloth dolls
ESTER sprevádza na ceste, keď čelíte VOĽBE, ktorá čaká vždy na rázcestí. Vybrať sa, či nevybrať. Ester podporuje vôľu, pretože vie, že je len jeden spôsob, ako sa posunúť ďalej. Môžete sa snažiť vyhýbať rozhodnutiu alebo hľadať otupenie v rôznych nerestiach či pracovnom vyťažení. Alebo si môžete vedome zvoliť to, čo sa práva deje, ako najlepšie, čo sa práve mohlo stať a prejsť tým s čistou hlavou aj srdcom. Do náročných situácií sa v živote dostávame preto, aby sme cez ne rástli. Ester je na ceste stále, keď sa potrebujeme vysporiadať s osudovými skúškami.
cloth dolls
SANYA je ako HRA, ktorá sa za Vami kradmo ponáhľa po ceste a zrazu rýchlo vyskočí a zaplaví Vás svetlom a nádhernou nespútanou energiou. Vtedy viete, že nastal čas spojiť sa so svojím vnútorným dieťaťom a s plným nasadením sa blázniť a vyvádzať. Sanya Vám prináša ľahkosť a pôžitok preto, aby ste svoj život mohli vyzdvihnúť k novým výšinám radosti a tvorivosti. Aby ste sa na svoj život dokázali pozerať ako na božskú hru so širokou cestou plnou predstavivosti a neodolateľných možností.Cloth Dolls
MIA je milovaná Bohom. Jej vnímavosť a citlivosť sú milosrdenstvom. Keď stretnete MIU, prišiel čas zamerať sa na bytie a dávanie z hĺbky srdca vo všetkých aspektoch vášho života. Dovedie vás k rozhodnosti, priateľskosti, optimizmu. Dodá vám obrovskú dávku dynamiky. Jej súcit je priam nákazlivý, preto keď máte sklon súdiť a kritizovať, práve MIA prebúdza srdce a uvádza ego do súladu s dušou. Otvárate sa vyššiemu prejavu ľudskosti, pretože láska a štedrosť sú našou prirodzenosťou.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára